“Detaylı İç ve Dış Temizlik” işleminde, araç iç ve dış aksamına  özel olarak AUTO KING Academy tarafından geliştirilen profesyonel kimyasallar ve son teknolji ürün ekipmanlarla detaylı olarak temizleme uygulamasıdır.

Detaylı iç temizlikte; aracın iç aksamları Sağlık Bakanlığı onaylı üstün kir yutucu özellikli Genel  temizleyici ile kapı döşeme, torpido, tavan, taban halısı, havalandırma ızgaraları, bagaj havuzu ve kapı iç direklerine varıncaya  kadar gözle görülebilir her alana uygulama yapılır.  tna Yapılan uygulama araç içerisinde kalıcı bir ferahlık ,hijyen, aile  bireyleri ve kullanıcılar için bakterilerden uzak sağlıklı bir yaşam imkanı sağlar.Havalandırma kanal içleri gibi ulaşılamayan alanlar için ise ayrıca ‘’Ozonla Sterilizasyon’’ işlemi yapılması gerekmektedir.

Dış temizlik uygulamasında ise dış yüzeydeki tüm tampon, plastik ve lastik aksamdaki inatçı kirler profesyonel ürünler ile temizlendikten sonra araç oto şampuanı ile derinlemesine yıkanır.(Araç dış yüzeyinde ilave yapılabilecek zift ve reçine temizliği bu uygulama kapsamında yapılmamaktadır.)

AUTO KING Detaylı İç ve Dış Temizlik hizmetinden yararlanmak için randevu alın.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın